bip logo NIL
    • werja konteastowa strony
      • A
      • A
      • A

Data publikacji: 2020-01-31

Komisja Legislacyjna

Przewodniczący komisji 2022 - 2026

Jerzy Jakubiszyn

Członkowie komisji 2022 – 2026

  1. Leszek W. Dudziński
  2. Agnieszka Gorgoń-Komor
  3. Mariusz Janikowski
  4. Marek Jodłowski
  5. Dariusz Kutella
  6. Ryszard Mońdziel
  7. Filip Pawliczak
  8. Wojciech Perekitko
  9. Tomasz Romańczyk

Pracownik biura obsługujący komisję

Małgorzata Rachwalska

Opublikowano: 31.01.2020

Przez: admin

Zmiany treści (2)

Zmiany treści

  • Przez:

    Aleksandra Gil

    Data:

    10.10.2022

  • Przez:

    Aleksandra Gil

    Data:

    13.10.2022